راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

ثبات در معاملات آتی سهام ایالات متحده

Stock market background or forex trading business graph chart for financial investment concept. Business presentation for your design. Economy trends, business idea and technology innovation design

معاملات آتی سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه تغییر چندانی نداشت زیرا سرمایه گذاران منتظر گزارش تورم اکتبر بودند و در عین حال نتایج انتخابات میان دوره ای را از نزدیک زیر نظر داشتند.

قراردادهای آتی مرتبط با سه شاخص اصلی همگی نزدیک به نقطه سربه سر معامله می شدند.

در معاملات عادی روز چهارشنبه، داو 1.95 درصد سقوط کرد، S&P 500 2.08 درصد افت کرد و نزدک کامپوزیت 2.48 درصد سقوط کرد و سهام ایالات متحده رشد سه روزه را تجربه کرد.

این حرکت ها در حالی انجام شد که انتخابات میان دوره ای رقابتی تر از حد انتظار بود، زیرا بازار امیدوار بود جمهوری خواهان به پیروزی بزرگی دست یابند و در واشنگتن بن بست ایجاد کند.

همچنین اخباری مبنی بر اینکه بایننس از برنامه های خرید FTX به دلیل نگرانی در مورد وضعیت مالی FTX و تحقیقات در حال انتظار در ایالات متحده عقب نشینی کرده است، سهام را تحت تأثیر قرار داد.

سرمایه‌گذاران اکنون تمرکز خود را به گزارش CPI ایالات متحده معطوف کرده‌اند تا نکاتی را در مورد اینکه چگونه فدرال رزرو ممکن است شرایط مالی را برای آرام کردن اقتصاد بیش از متلاطم شده مدیریت کند بدست بیاورند.