راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

تتر هم به طور رسمی به صف حمایت از ادغام اتریوم پیوست

تتر اعلام کرد: «ما معتقدیم که یک انتقال سهل و آسان برای سلامت بلندمدت اکوسیستم DeFi و پلتفرم‌های آن، از جمله مواردی که از توکن‌های ما استفاده می‌کنند، ضروری است.”
پس از اعلام رسمی از سوی Circle Pay ناشر USD Coin، تتر غول استیبل کوین هم رسماً پشتیبانی خود را از ارتقای ادغام آتی اتریوم و تغییر به یک بلاک چین مبتنی بر مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اعلام کرده است.
این اعلامیه در همان روزی منتشر شد که رقیب این استیبل کوین متعهد شد که فقط از ارتقای مورد انتظار اتریوم پشتیبانی خواهد کرد.
در بیانیه روز سه‌شنبه، تتر ادغام را یکی از «مهم‌ترین لحظات در تاریخ بلاک چین» نامید و بیان کرد که مطابق با برنامه ارتقای اتریوم، که در حال حاضر قرار است در ۱۹ سپتامبر انجام شود، عمل خواهد کرد.
تتر معتقد است که برای جلوگیری از هرگونه اختلال در جامعه کریپتو، به ویژه هنگام استفاده از توکن‌های ما در پروژه‌ها و پلتفرم‌های DeFi، مهم است که انتقال به POS برای ایجاد سردرگمی و آسیب در اکوسیستم مورد استفاده قرار نگیرد.


تتر از نزدیک پیشرفت‌ها و اقدامات مورد نیاز بعد از این رویداد را دنبال خواهد کرد و از POS Ethereum مطابق با برنامه رسمی پشتیبانی خواهد کرد.

تتر افزود: ما معتقدیم که یک انتقال سهل و آسان برای سلامت بلندمدت اکوسیستم DeFi و پلتفرم‌های آن، از جمله مواردی که از توکن‌های ما استفاده می‌کنند، ضروری است.
در حالی که بیانیه رسمی امروز منتشر شد، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری ناشر این استیبل کوین، قبلاً در ماه جولای اعلام کرده بود که قصد دارند از Eth2 پس از ادغام پشتیبانی کنند.

به گفته CoinGecko، تتر (USDT) در حال حاضر بزرگترین استیبل کوین در رمزارزها است که ارزش کل بازار آن 66.6 میلیارد دلار است، در حالی که USDC با 54.1 میلیارد دلار نسبتاً نزدیک به آن در رتبه بعد قرار دارد.

هر دو استیبل کوین مقدار قابل توجهی از عرضه در گردش خود را در بلاکچین فعلی اثبات کار (PoW) اتریوم دارند.

این امر به شکلی است به طوری که USDT با 32.3 میلیارد دلار و USDC با 45.1 میلیارد دلار در زمان نگارش این مقاله، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
با توجه به اندازه این استیبل کوین ها و تسلط آنها بر بازار استیبل کوین، نشان دادن این حمایت در این مورد باید منجر به انتقال آرام و آسان برای اکوسیستم های اتریوم، تتر و USD Coin و همچنین کل بازار ارزهای دیجیتال شود.