راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

پیشتازی Polygon

تعداد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در Polygon به 37,000 رسید که امسال 400 درصد رشد داشته است.

این در حالی است که تعداد تیم‌های فعال ماهانه برای بلاک چین در ماه جولای به ۱۱,۸۰۰ تیم رسیده است که از ۸,۰۰۰ تیم در ماه مارس افزایش یافته است.
تعداد برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در پلتفرم Polygon از 37,000 فراتر رفته است که از ابتدای سال 2022 افزایش 400 درصدی را نشان می‌دهد.

تیم Polygon ارقام را از طریق یک پست وبلاگی در 10 آگوست، که از پلتفرم توسعه Web3 شریک Alchemy تهیه شده بود، به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد که این رقم نشان دهنده تعداد کلی برنامه هایی است که تا کنون در شبکه آزمایشی و شبکه اصلی راه اندازی شده اند.

همچنین اشاره کرد که تعداد تیم‌های فعال ماهانه – معیاری از فعالیت توسعه‌دهندگان در بلاک چین – در پایان ژوئیه به 11800 رسید که نسبت به مارس 47.5 درصد افزایش یافته است.

تیم پروژه همچنین به تفکیک پروژه‌های dApp اشاره کرد که به طور مشخص نشان می‌دهد که ۷۴ درصد تیم‌ها به طور انحصاری در Polygon یکپارچه شده‌اند، در حالی که ۲۶ درصد رویPolygon و Ethereum مستقر شده‌اند.

بلاک چین اثبات سهام (PoS) سازگار EVM Polygon میزبان dApp هایی از لیست بلندبالایی از پروژه ها و برندهای برجسته در فضای رمزنگاری است، مانند بازار NFT OpenSea، پلتفرم های Metaverse Decentraland و The Sandbox، پلت فرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) وام دهی Aave، و Animoca Brands صندوق سرمایه گذاری NFT/ شرکت بازی.


در پست وبلاگ آمده است که استفاده از dApp در Polygon بیش از 142 میلیون آدرس کاربر منحصر به فرد و 5 میلیارد دلار دارایی ایمن شده است که تا به امروز حدود 1.6 میلیارد تراکنش در شبکه پردازش شده است. رایان وایات، مدیرعامل Polygon، آشکارا از این رشد خرسند بود، زیرا در توییتر نوشت که “ما یک سال بسیار خوب را در Polygon سپری می کنیم.”