راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

investing: پس از گذشت یک هفته اعلام تعطیلی فروشگاه‌های نایک در روسیه، امروز دوباره شروع بکار کردند.

بر اساس بررسی‌های رویترز، بیش از یک هفته پس از اینکه بزرگترین خرده‌فروش ورزش جهان اعلام کرد تمام فروشگاه‌های خود را در این کشور به طور موقت تعطیل می‌کند، بسیاری از فروشگاه‌های نایک در سراسر روسیه بعد از ظهر جمعه باز بودند.

در یکی از شش فروشگاه مسکو که رویترز از طریق تلفن تماس گرفت، یکی از کارکنان گفت: “ما هنوز اطلاعاتی نداریم، اما فکر می کنم فروشگاه حداقل برای یک ماه باز خواهد بود.”

نایک در 3 مارس اعلام کرد که فعالیت‌های تمام فروشگاه‌های خود در روسیه را به حالت تعلیق در می‌آورد و به چندین برند غربی که پس از تهاجم مسکو به اوکراین این کار را انجام دادند، می‌پیوندد. نایک تقریباً 100 فروشگاه در روسیه دارد، طبق فهرست فروشگاه در وب سایت خود، که نشان می دهد همه آنها “باز” ​​هستند.

یکی از کارمندان نایک در دفاتر شرکتی این خرده‌فروش در روسیه به رویترز گفت که بسیاری از فروشگاه‌های این شرکت باز هستند.”Nike Factory Stores” به طور موقت تعطیل شده است. این کارمند گفت، با این حال نایک مستقر در بیورتون، اورگان، به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نایک چند روز قبل از اعلام تعطیلی موقت فروشگاه‌ها، خرید کالاهای خود را در وب‌سایت و اپلیکیشن خود در روسیه غیرقابل دسترس کرده بود.