راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

وبسایت بیت کوین در نظر دارد خدمات امور مالی غیرمتمرکز را به دارندگان این رمزارز ارائه دهد

کوربین فریزر، یکی از مدیران وبسایت بیت کوین، به کوین تلگراف گفت که آنها همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار یک کارت نقدی است که به کاربران کریپتو پاداش می دهد.
این پلتفرم کریپتو به دنبال گسترش اکوسیستم خود با معرفی دارندگان بیت کوین به دنیای مالی غیرمتمرکز و پیاده سازی خدمات جدیدی مانند صرافی غیرمتمرکز در پلتفرم خود است.
کوربین فریزر، رئیس خدمات مالی بیت کوین دات کام، در گفتگو با اندرو فنتون از کوین تلگراف در هفته بلاک چین 2022 گفت که این شرکت از ارتباط تنها با بیت کوین کش به یک پلتفرم غیرمتمرکز تبدیل می شود که به کاربران ارزهای دیجیتال در زنجیره های بلاک چین متعدد پاسخ می دهد.

فریزر توضیح داد که:
“ما کاربران بیت‌کوین زیادی داریم و بسیاری از این افراد می‌خواهند عملیات بیشتری با ارزهای رمزنگاری خود انجام دهند تا اینکه فقط آنها را نگه دارند و آنها می‌دانند که فرصت‌هایی در DeFi وجود دارد، اما کمی پیچیده و کمی ترسناک است.”
به همین دلیل، فریزر اضافه کرد که تیم آنها بر روی کار برای آسان‌تر کردن تجربه کاربری و ارائه یک کیف پول رمزنگاری «با کاربری راحت تر» متمرکز است.

علاوه بر DEX، مدیران اجرایی همچنین برنامه های خود را برای انتشار یک کارت نقدی پیش پرداخت و اجرای یک فروش توکن بازگو کردند.
با استفاده از کارت نقدی، شرکت در نظر دارد به کاربرانی که از این کارت ها استفاده و عملیات شارژ انجام می دهند پاداش دهد. فریزر با دیدن اینکه مردم پول خود را چگونه خرج می کنند، معتقد است که آنها فرصت ایجاد کمپین های پاداش جالب را دارند.