راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

ارز بایننس علیرغم کاهش 28 درصدی سپرده های قراردادهای هوشمند، 39 درصد افزایش یافت – آیا سرمایه گذاران باید نگران باشند؟

ارزش کل قفل شده BNB Chain نسبت به رقبای خود به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اما برنامه های غیرمتمرکز شبکه از بین نمی روند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از 860 میلیارد دلار در 30 ژوئن به 1.03 تریلیون دلار فعلی افزایش یافت.

اتر (ETH) ممکن است پیشرو مطلق در بین بزرگترین زنجیره های قرارداد هوشمند باشد، اما BNB موفق شد در این دوره 39 درصد رشد کند.
عملکرد توکن BNB از ابتدای سال تا به امروز تا 43 درصد منفی است، اما ارزش بازار فعلی 49.5 میلیارد دلار، آن را به استثنای استیبل کوین ها، در رتبه سوم از لحاظ ارزش بازار قرار می دهد.

علاوه بر این، 843630 آدرس فعال در هفت روز گذشته برنامه غیرمتمرکز پیشرو (DApp) PancakeSwap است که در بستر BNB اجرا می شود.
این توکن در درجه اول به عنوان یک دارایی سودمند در اکوسیستم مبادلات بایننس عمل می کند و معامله گران را قادر می سازد تخفیف کسب کنند یا در پیشنهادات توکن شرکت کنند.

بنابراین، از نظر فنی، توکن BNB به هیچ شرکت یا خدماتی که متعلق به Binance است، حق مالکیت یا سود سهام نمی دهد.
با این حال، طبق گزارش بلومبرگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی است که آیا عرضه اولیه سکه (ICO) توکن های BNB در سال 2017 شامل فروش اوراق بهادار ثبت نشده است یا خیر.

اگر خریداران بخواهند از تلاش های یک شرکت یا پروژه ای که از طریق افزایش سرمایه تامین می شود، سود ببرند، یک دارایی دیجیتال ممکن است تحت نظارت SEC قرار گیرد.
برای درک اینکه آیا افزایش 39 درصدی BNB در پنج هفته موجه است یا خیر، سرمایه گذاران باید استفاده از شبکه، از جمله سپرده های قرارداد هوشمند، کاربران فعال و پذیرش برنامه های غیرمتمرکز را تجزیه و تحلیل کنند.