راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

درباره ما

 سایت و تیم راساتریدینگ جدیدترین اخبار اقتصادی و تحلیل بازار ارزهای جهانی و بازار طلا و نفت را در جهت راهنمایی و خدمت رسانی بیشتر به تریدرها منتشر میکند. در نتیجه کاربران سایت میتوانند با بررسی و دنبال کردن خبرهای سایت به صورت روزانه احتمال موفقیت بیشتری را در معاملات خود داشته باشند.

تیم ما همواره تلاش میکند تا همراه با بازار جهانی و در لحظه نسبت انتشار جدیدترین مطالب اقدام کند، از این رو رضایت و جلب توجه کاربران سایت و فیدبک های مفید آنها در تدوین سیاست ها و برنامه های آتی ما بسیار مهم است. تنها رعایت و تنظیم مقرارتی در این زمینه است که موجب اعتبار سایت میشود.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که تیم ما در نظر گرفته است، امکان مشاوره رایگان در موارد مختلف آموزشی و رفع مشکلات کاربران است. برای اینکار معاملاگران میتوانند به راحتی از طریق چت مستقیم در سایت یا بوسیله ارتباط در شبکه های اجتماعی ما با ما در ارتباط باشند.

در مطالبی که منتشر خواهیم کرد همواره تلاش میکنیم تمام جوانب حرفه ای ترید را در نظر بگیرم تا معاملات کاربران ایرانی خواننده سایت با سود بیشتر و کمترین ضرر همراه باشد. همچنین تدابیری اتخاذ کردیم تا معاملاگران مبتدی نیز بتوانند با رصد انواع پست های منتشر شده بخوبی سیستم معاملاتی فارکس را بصورت کاملا علمی و کاربردی فرا گیرند.

از اینکه صمیمانه در کنار ما هستید تا بتوانید این فضای سالم و آموزشی را مدیریت کنیم از شما کاربر عزیز بسیار متشکریم.