راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

نگاهی به بیت کوین

قیمت بیت کوین قصد دارد از محدوده فعلی خود خارج شود و 24000 دلار را تبدیل به حمایت کند، در حالی که آلت کوین ها با تلاش برای تأیید الگوهای کف خود حرکت صعودی را دنبال می کنند.
بازارهای سهام ایالات متحده و بازارهای ارزهای دیجیتال هفته را با قدرت شروع کرده اند، که نشان می دهد معامله گران در مورد خرید قبل از داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) برای ماه جولای که در 10 آگوست منتشر می شود، نگران نیستند.
یکی دیگر از نشانه های مثبت این است که بهبود اخیر در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاران را وسوسه نکرده است که از ترس سقوط دیگر از موقعیت خود خارج شوند. داده‌های گلس‌نود نشان می‌دهد که درصد عرضه‌ای که برای سه سال یا بیشتر خاموش مانده است، در ۸ آگوست به بالاترین حد خود یعنی ۳۸.۴۲۶ درصد رسیده است.
لری فینک، مدیرعامل بلک راک، 44000 سهام بلک راک را در ماه آگوست فروخت که بزرگترین فروش از زمان سقوط COVID-19 است. برخی از تحلیلگران حدس می زنند که بهبود فعلی در بازارهای سهام تنها یک افزایش در بازار نزولی است. اگر چنین باشد، رکود در بازارهای سهام نیز می‌تواند فروش قیمت کریپتو را افزایش دهد، زیرا هر دو ارتباط نزدیکی با هم دارند.
آیا بیت‌کوین و آلت‌کوین‌های منتخب می‌توانند از سطوح مقاومت پیش روی خود بالاتر بروند و برگشت به قیمت های اوج خود را در کوتاه‌مدت گسترش دهند؟