راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

کاردانو وارد رالی شد، IOHK تحقیقات مقیاس‌پذیری در کاردانو را کنار گذاشت

با افزایش ورود سرمایه به اکوسیستم DeFi آلتکوین، ارزش کل در شبکه کاردانو قفل شده است. Cardano شاهد ورود بیش از 21 میلیون دلار در هفته گذشته بود و ارزش کل قفل شده به 268 میلیون دلار افزایش یافته است.

هدف ارتقاء آینده Vasil

هدف ارتقاء آینده Vasil ارائه قابلیت‌های کلیدی است که می‌تواند تعداد پروژه‌ها را در شبکه Cardano افزایش دهد. قابل ذکر است، برخی از dAppها می توانند مقیاس پذیری و قابلیت همکاری شبکه Cardano را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. بعلاوه، هارد فورک Vasil قصد دارد تا dApps فعلی را با قابلیت عملکرد با سرعت بالاتر، افزایش قابلیت تراکنش و قدرت اسکریپت ارائه دهد.

IOG اجرای چندین بهینه سازی

IOG اجرای چندین بهینه سازی پارامترهای ثابت را قبل از هارد فورک برای بهبود عملکرد شبکه آغاز کرده است. از آنجایی که هارد فورک Vasil قصد دارد پلتفرم قراردادهای هوشمند Plutus را بهبود بخشد، می‌تواند توسعه‌دهندگان را قادر به تولید dApp‌هایی کند که سریع‌تر و مؤثرتر باشند.

قابلیت های افزایش یافته پلوتوس

قابلیت های افزایش یافته پلوتوس پس از هارد فورک Vasil در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت.در حال حاضر 144 مقاله در IOG میزبانی می شود، و تعداد آنها به طور مداوم افزایش یافته است زیرا Cardano از هر حرکت خود با تحقیقات دانشگاهی پشتیبانی می کند. دانشگاهیان پایه و اساس ارتقاءهایی را که در شبکه کاردانو مستقر شده اند، گذاشته اند.

اتاق بازرگانی آمریکا AmCham

اتاق بازرگانی آمریکا (AmCham)، یک نهاد مغولی، از IOG به عنوان جدیدترین عضو استقبال کرده است. AmCham مغولستان از کار IOG در شبکه Cardano قدردانی کرد و توسعه دهنده نرم افزار را به عنوان نیروی محرکه پلت فرم قرارداد هوشمند ADA عنوان کرد.نمودار قیمت کاردانو نشان می دهد که قاتل اتریوم برای یک رالی عظیم آماده است.

پس از چرخش متحرک نمایی 200 ساعته در 0.475 دلار، قیمت Cardano به هدف 0.55 دلار چشم دوخته است.

ADAاحتمالاً در روند صعودی مداوم

ADA احتمالاً در روند صعودی مداوم به هدف خود خواهد رسید و شاهد یک رالی طولانی مدت خواهد بود. اگر ADA شتاب صعودی خود را حفظ کند، هدف بعدی آلتکوین 0.68 دلار است که در راه رسیدن به 0.70 دلار است.