راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

والر، عضو فدرال رزرو

والر، عضو فدرال رزرو: با تورم بسیار بالا، یک مزیت برای تشدید زودهنگام سیاست ها وجود دارد.

واکنش بازار مالی

واکنش بازار مالی به سیاست های فدرال رزرو نشان می دهد که فدرال رزرو اعتبار خود را حفظ کرده است. انتظار دارم افزایش نرخ پس از جلسه ژوئیه با میزان نرخی که توسط داده های ورودی تعیین می شود، ادامه یابد. من از یک افزایش 0.75 درصدی دیگر در ژوئیه حمایت می کنم.

فدرال رزرو اکنون کاملا بر مبارزه با تورم متمرکز است. من طرفدار افزایش نرخ بهره در آینده هستم تا زمانی که شاهد تعدیل قابل توجهی در قیمت های اصلی نباشم. اگر داده‌های خرده‌فروشی و مسکن قوی‌تر از حد پیش‌بینی‌شده باشد، من به سمت افزایش بیشتر نرخ در ژوئیه متمایل خواهم شد. تورم بسیار بالاست و ما با هدف خود برای ثبات قیمت ها فاصله داریم.

بازار کار ایالات متحده بسیار قوی است

بازار کار ایالات متحده بسیار قوی است و آمار نشان می دهد که هیچ نشانه ای از وخامت اوضاع وجود ندارد. بر اساس بازار قوی نیروی کار، فرود نرم بسیار محتمل است. من فکر می کنم که می توان از رکود اقتصادی جلوگیری کرد. اعلام تورم ژوئن یک داده ناامیدکننده بزرگ بود.سناریو پایه من افزایش 0.75 درصدی است. ما انتظار داشتیم که این گزارش تورم ناخوشایند باشد، اما بدتر از آن چیزی بود که انتظار داشتیم.افزایش 0.75 درصدی قطعاً باید بعد از داده های دیروز اتفاق بیفتد.ما نمی خواهیم در افزایش نرخ ها زیاده روی کنیم. با این حال، اگر داده های دریافتی در دو هفته آینده نشان دهد که تقاضا همچنان قوی است، من به سمت افزایش بیشتر نرخ متمایل خواهم شد. من نرخ خنثی را بین 2-2.25 درصد می بینم. برای من، افزایش 0.75 درصدی در این جلسه، ما را در حالت خنثی قرار می دهد.

رکورد قتصادی با نرخ بیکاری 3.6

رکود اقتصادی با نرخ بیکاری 3.6 درصد غیرقابل تصور است. ممکن است بازار افزایش یک درصدی در ژوئیه را بیش از حد برآورد کرده باشد. اگر بیکاری به 5 درصد کاهش یابد، رقمی بسیار کم خواهد بود و از نظر تاریخی خیلی بد نیست. صحبت های والر نشان میدهد داده های خرده فروشی آمریکا تاثیر بسیار زیادی بر تصیمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره دارد. در صورتی که داده های خرده فروشی همچنان بالا باشند یا در حد انتظار عمل کنند دست فدرال رزرو برای افزایش یک درصدی نرخ بهره باز است.