راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

با افزایش قیمت بیت کوین، حجم تراکنش برای بیت کوین کاهش می یابد.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل و تحلیل بلوک چین

داده های شرکت تجزیه و تحلیل و تحلیل بلوک چین، Santiment، نشان می دهد که حجم تراکنش بزرگترین ارز دیجیتال بر ارزش بازار، بیت کوین (BTC)، با افزایش قیمت آن در چند روز گذشته عادی شده است.

بیت کوین بیشترین ماه خود را از نظر حجم تراکنش در ماه جولای سپری کرد


طبق نمودار بالا، بیت کوین بیشترین ماه خود را از نظر حجم تراکنش در ماه جولای سپری کرد، دوره ای که قیمت بیت کوین در پایین ترین سطح بازار نزولی قرار داشت. اکنون، با افزایش قیمت بیت کوین در چند روز گذشته، حجم تراکنش های بیت کوین در حال عادی شدن است.

Santiment به داده های منتشر شده اضافه کرد که یک آدرس BTC جدید وارد اکوسیستم شده است. این کیف پول یک کیف پول معمولی BTC نیست زیرا در 8 جولای 50.56 هزار بیت کوین دریافت کرد. ممکن است این کیف به نهنگی تعلق داشته باشد که برای حرکت صعودی در قیمت بیت کوین آماده می شود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت BTC در 24 ساعت گذشته حدود 2.69٪ کاهش یافته است. این باعث شده است که قیمت بیت کوین به کمتر از 23 هزار دلار در 2932.82 دلار کاهش یابد. علیرغم افت 24 ساعته قیمت بیت کوین، همچنان در 7 روز گذشته بیش از 14 درصد افزایش قیمت داشته است.

گاوها تلاش کرده‌اند تا قیمت بیت‌کوین را به بالای مرز مقاومت اصلی بعدی در ۲۵ هزار دلار برسانند، اما نتوانستند این کار را انجام دهند زیرا بالاترین قیمت ۲۴ ساعته بیت‌کوین ۲۴۱۹۶.۸۲ دلار و پایین‌ترین آن ۲۲۷۰۷.۵۱ دلار است.

ارزش بازار بیت کوین

ارزش بازار بیت کوین اکنون تقریباً 438,326,628,810 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن در مجموع 43,844,679,158 دلار است. بر اساس CoinMarketCap، این کاهش 6.92 درصدی در حجم معاملات روزانه از دیروز است.

سلب مسئولیت

سلب مسئولیت: نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات CoinQuora نیست. هیچ اطلاعاتی در این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. CoinQuora همه کاربران را تشویق می کند تا قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، تحقیقات خود را انجام دهند.