راساتریدینگ

اخبار و تحلیل بازار فارکس و طلا

افزایش قیمت اخیر اتریوم، یک تغییر خوشایند برای خریداران است.

ETH

اولین آلت‌کوین و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اتریوم (ETH)، از پایین‌ترین حد خود افزایش یافته و در کمتر از یک هفته به رشد چشمگیر 50 درصدی دست یافته است. روند بلندمدت برای ETH نزولی بوده که به اواخر نوامبر بازمی گردد. با این حال، شکست اخیر در قیمت ETH باعث شده است که گاوها ابتکار عمل را در دست بگیرند. نمودارها اکنون دو حوزه را نشان می‌دهند که خریداران می‌توانند به دنبال بارگیری مجدد باشند.

مهمترین چیزی که باید در نمودار روزانه به آن توجه کرد

در نمودار روزانه، مهمترین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که ناحیه 1750-1950 دلاری نشان دهنده مقاومت شدید است. این منطقه در تیر و اسفند سال گذشته هم پشتوانه و هم مقاومت بود. در زمان نگارش مقاله، این یک بار دیگر یک مانع مقاومت برای قیمت ETH بود.

روند نزولی ثابت

نکته دیگری که سرمایه گذاران باید به آن توجه کنند این است که در ماه های اخیر، به ویژه در آوریل، روند نزولی ثابتی وجود داشته است. در ماه ژوئن، قیمت محدوده ای را تشکیل داد که قیمت ETH در چند روز گذشته از آن خارج شده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از 50 خنثی خارج شد تا نشان دهد که گاوها دست بالا را دارند.

این یک تغییر خوشایند برای خریداران بوده است که از ماه آوریل گرفتار روند نزولی شده بودند. منطقه 1750 تا 1950 دلاری می تواند برای گاو نر و خرس دشوار باشد.

آخرین افزایش قیمت ETH

با این حال، آخرین افزایش قیمت ETH ممکن است نشان دهنده افزایش آن به هدف بعدی 1800 دلار در هفته های آینده باشد.

در زمان نگارش این مقاله، CoinMarketCap نشان می‌دهد که قیمت ETH افزایش 24 ساعته 3.20 درصدی را تجربه کرد تا قیمت آن به سطح فعلی خود در 1573.46 دلار برسد.

توجه

سلب مسئولیت: نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات CQ نیست. هیچ اطلاعاتی در این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. CQ همه کاربران را تشویق می‌کند تا قبل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، تحقیقات خود را انجام دهند.